Historia Miłosza - Blog

promują nas, promujemy ich

Kilka osób podjęło decyzję o tym, aby promować mój blog na swoich stronach za pomocą baneru. Postanowiłam odwdzięczyć się i napisać o nich.

k1

K-art-ki
 okolicznościowe ręcznie robione, są idealnym pomysłem na prezent. Każda jedna wykonana kartka to rękodzieło, które zachwyca oryginalnym pomysłem i starannością wykonania. Autorskie projekty zauroczą Cię od pierwszego wejrzenia.

i1

Firma InteXpc jest bezpośrednim importerem sprzętu elektronicznego, głównie komputerów, monitorów LCD oraz laptopów poleasingowych. Posiadają silną pozycję rynkową w imporcie i sprzedaży poleasingowych urządzeń komputerowych, takich jak komputery PC, laptopy, monitory, a także podzespoły i akcesoria komputerowe.

e2

Eltrans Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowych dostawach materiałów elektrycznych dla potrzeb górnictwa, elektroenergetyki zawodowej, kolei, hutnictwa oraz firm wykonawczych, posiadają 20 letnie doświadczenie w handlu materiałami elektrotechnicznymi i 10 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia zadań wykonawczych.

m1

WiFilms zajmuję się realizacją filmów, których tematyka najczęściej dotyczy Piekar Śląskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *