Historia Miłosza - Blog

pocztówki made in palaszewski.com

Nie jestem przyzwyczajona do brania, a tym bardziej do proszenia o pomoc, zwłaszcza materialną. Zawsze starałam się na wszystko uczciwie zapracować. Jednak sytuacja w jakiej się znaleźliśmy, z niepełnosprawnym Miłoszem wymagającym ciągłej pomocy specjalistów, rehabilitacji oraz wsparcia duchowego i finansowego, nauczyła mnie prosić. Proszę o pomoc na tym blogu, na plakatach i ulotkach. Nie jest to łatwe. Ale widzę, że dużo ludzi ma ogromne serce i dzielą się nim ze mną w taki czy inny sposób. Są to zarówno wpłaty na subkonto Miłosza i przekazanie 1% podatku, ale i dobre słowo w chwilach, kiedy codzienność mnie przygniata. To, że wchodzicie na palaszewski.com i czytacie moje wpisy oraz to, że je komentujecie, daje mi siłę. Dziękuję za to i chcę się Wam za to zrewanżować. Długo myślałam co mogłabym dla Was zrobić i tak narodził się projekt „pocztówki made in palaszewski.com”.

Jakiś czas temu pisałam o swojej pasji – o górach. Uwielbiam wraz z mężem chodzić po górach o różnych porach dnia i roku. Napawać się ich pięknem i czerpać z nich wewnętrzny spokój. Drugą naszą wspólną pasją, która częściowo łączy się z pierwszą, jest fotografia. Fotografujemy nie tylko Miłosza, co widać na blogu, ale w zasadzie wszystko co wpadnie nam w obiektyw. Najbardziej jednak lubimy fotografować przyrodę, więc aparat fotograficzny towarzyszy nam we wszystkich wyprawach. Dzięki połączeniu dwóch pasji zebrałam tysiące zdjęć, które od czasu do czasu przeglądam, aby przypomnieć sobie te miłe chwile spędzone na łonie natury.

Projekt „pocztówki made in palaszewski.com” to połączenie naszych zdjęć z mądrym słowem, które pozwoli na chwilę refleksji, zadumy nad światem. Chciałabym, aby wyzwoliły w Was dobre emocje, entuzjazm i radość do życia.

Aby jak najwięcej osób mogło cieszyć się pięknem krajobrazów ze zdjęć i ładować optymizmem z cytatów zamieszczonych na pocztówkach – założyłam fanpage na Facebooku: palaszewski.com, na który zapraszam. Oprócz pocztówek będę starała się tam zamieszczać też informacje o tematyce wcześniactwa i o wszystkim co się z tym wiąże, ciekawych tematach i nie tylko. Fanpage będzie uzupełnieniem bloga, a nie jego kopią.

Zapraszam gorąco i zachęcam do udostępniania pocztówek znajomym, do komentowania, do dzielenia się własnymi refleksjami. Jeśli pocztówki w wersji elektronicznej będą się podobały, to kto wie, może powstaną również w wersji drukowanej.

pocztowka-palaszewski-011

2 komentarze

  • Kasia&Grzesiu

    Świetny pomysł, w ciągłej gonitwie tak naprawdę nie wiadomo za czym chwile refleksji jest dla Wszystkich najpiękniejszym co możecie zrobić. To przepiękny gest prosto z serca!!!

  • Magda

    Świetny pomysł!!! Już nie umiem doczekać się kolejnych… a co więcej czuje ze blog i fanpage to dopiero początek 🙂