Badania,  Historia Miłosza - Blog

okulista – dobre wiadomości

Kiedy Miłosz wyszedł ze szpitala każdy zwracał nam uwagę na jego wzrok. A właściwie zadawał pytanie czy Miłosz widzi. My sami sobie również zadawaliśmy to pytanie, ponieważ nie potrafiłam z synem nawiązać kontaktu wzrokowego przez długi czas. Mimo naszych obaw okulista zawsze był dobrej myśli. Dzisiejsza kontrola potwierdziła tylko to, co sami obserwujemy na co dzień. Miłosz widzi bardzo dobrze, wada wzroku to nadal plus 2 (nadwzroczność typowa dla dziecka w tym wieku). Zez Miłosza cały czas się zmniejsza i być może w ogóle nie będzie wymagał korekty.

Wiem, że dobre wiadomości słabo się „sprzedają”. Dlatego dziś zwracam szczególną uwagę na ten temat. Czasami warto spojrzeć wręcz krytycznie na własne wybory oraz zweryfikować szczerze, które tytuły bardziej przyciągają nasz wzrok i skupiają uwagę. Ile czasu poświęcasz na czytanie o ludzkich tragediach, wypadkach, a ile na te, które wywołają u Ciebie pozytywne emocje i zawierają pozytywne informacje?

Piszę o tym, że Miłosz nie ma problemów ze wzrokiem, potwierdziła to dzisiejsza wizyta. To bardzo dobra wiadomość i dzielę się z nią z Wami.

Czy ten post przyciągnął Twoją uwagę?  Jeśli tak, to oznacza to jedno, jesteś osobą, która czerpie radość z tego, że Miłosz daje sobie radę w życiu. Tak jak Ja. Dziękuję za uwagę.

IMG_8044

Jeden Komentarz

  • Kasia&Grzesiu

    Słodziak 🙂 Wszystko będzie tak jak powinno być bo Wasze zaangażowanie przynosi cudowne efekty 🙂 Gratulujemy i całym sercem cieszymy się z Wami :*