Historia Miłosza - Blog

tydzień z Mikołajem

20141208_115012

Obchody związane z 6 grudnia przeciągają się. Miłosz dostał zaproszenie do RFPN na spotkanie z Mikołajem, które było w miniony poniedziałek. Ponieważ odbyło się w godzinach porannych musiałam zadowolić się krótką relacją mojego męża połączoną z oglądaniem zdjęć, które mnie bardzo wzruszyły. Miłosz otrzymał paczkę od Mikołaja, a w niej oprócz słodyczy była zabawka ręcznej roboty, która mnie rozczuliła. Zastanawiam się, kto ją wykonał?

Wczoraj otrzymałam list zaadresowany na Miłosza od Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Piekarach Śląskich, a w nim zaproszenie na imprezę mikołajkową-świąteczną, która odbędzie się 13 grudnia.

Cieszę się, że dorośli myślą o najmłodszych w tym szczególnym czasie. Nie ma większej wartości na tej planecie niż rodzina, w której są dzieci. Szczęśliwe i zadowolone dzieci.

2 komentarze

  • MamA

    Niezwykle hojny jest Mikołaj w tym roku dla Miłoszka, ale nic dziwnego, skoro był bardzo grzeczny, to zasłużył na górę prezentów. A mnie zastanawia,jak wygląda ta wspaniała zabawka?

  • Justyna Palaszewska

    Zabawka jest niezwykła, lekka, ręcznie robiona, z tuby po folii aluminiowej, oklejona papierem i ozdobiona świąteczną naklejką, a w środku jest ryż, który wydaje z siebie dźwięki.