Historia Miłosza - Blog

Góry Choczańskie w 3 odsłonach

Wiele razy pisałam o swojej pasji – o górach. Uwielbiam wraz z mężem chodzić po górach o różnych porach dnia i roku. Napawać się ich pięknem i czerpać z nich wewnętrzny spokój. Drugą naszą wspólną pasją, która częściowo łączy się z pierwszą, jest fotografia. Fotografujemy nie tylko Miłosza, co widać na blogu, ale w zasadzie wszystko co wpadnie nam w obiektyw. Najbardziej jednak lubimy fotografować przyrodę, więc aparat fotograficzny towarzyszy nam we wszystkich wyprawach. Dzięki połączeniu dwóch pasji zebrałam tysiące zdjęć, które od czasu do czasu przeglądam, aby przypomnieć sobie te miłe chwile spędzone na łonie natury.

Projekt „pocztówki made in palaszewski.com” to połączenie naszych zdjęć z mądrym słowem, które pozwoli na chwilę refleksji, zadumy nad światem. Chciałabym, aby wyzwoliły w Was dobre emocje, entuzjazm i radość do życia.

Poniżej prezentuję 3 fotografie ze zbiorów, które zostały wykonane podczas jednodniowej wyprawy 29 maja 2011 roku na Słowacji. Wędrówka po górach Choczańskich do dzisiaj przywołuje miłe wspomnienia.  Spędzone tam chwile pozostawiły w mojej pamięci wiele wrażeń i przeżyć. Czuję jak dzięki wspomnieniom napływa w moje ciało i umysł mnóstwo wiosennej energii i nie mogę się już doczekać jak wrócę na szlak.

pocztowka-palaszewski-037

pocztowka-palaszewski-039

pocztowka-palaszewski-038

2 komentarze

  • Jagoda W.

    Przepiękne zdjęcia (zresztą nie tylko te). Fajnie, że macie taką pasję, która nie dość, że Was łączy, to jeszcze pozwala zapomnieć o przeciwnościach losu. Pozdrawiamy wiosennie!