Historia Miłosza - Blog

wakacje nad morzem

IMG_2219

Szeroka, piaszczysta plaża, szum morza, mewy spacerujące przy brzegu. Nie mogłam sobie lepiej wyobrazić niezwykłej scenerii spędzenia wspólnych wakacji z moją rodziną. Dźwirzyno przywitało nas piękną letnią pogodą. Nadmorski krajobraz, przestrzeń, ciemniejący błękit wielkiej wody zachwycił mnie.

Miłosz już dawno temu nauczył mnie cieszyć się z małych rzeczy. Dzięki niemu nie zatraciłam naturalnej dla dzieci zdolność zachwytu i dziwienia się światem. Miłosz pierwszy raz moczy nogi w Bałtyku, zamiast uciekać i marudzić, cieszy się i nie chce wychodzić z lodowatej wody. To dobra lekcja doceniania małych rzeczy i szczerego optymizmu. Dla mnie niezwykle wzruszający widok. Jestem tu pierwszy raz, mój syn też. Zaczyna się nasza niezwykła wakacyjna przygoda z morzem w tle.

IMG_2058  IMG_2047

2 komentarze

 • MamA

  Czekałam na ten post. Cieszę się, że doczekaliście się wspólnych wakacji i w końcu możecie w pełni cieszyć się sobą i wypoczywać w tak urokliwym miejscu. Życzę Wam wielu wspaniałych doznań. PS. Piękne zdjęcia! Pozdrawiam.

 • ola

  Ale pięknie! Uwielbiam nasze morze! Cieszę się, że tam jesteście! Życzę udanego wypoczynku!
  Wiem, że zdecydowanie bardziej jesteście „ludźmi gór”, ale mam nadzieję, że zobaczycie tam „to coś”, co w naszym morzu podoba mi się najbardziej-CISZA….nie, co ja piszę- głośny szum morza!
  Wiatr, zapach….piasek. Polecam spacer przy zachodzie słońca! Polecam wykopanie dziury w piasku by dobić się potem do wody! Polecam puszczanie latawca! Polecam zbieranie muszelek! Polecam robienie śladów na mokrym piasku albo uciekanie przed falami….
  Bawcie się dobrze!!!
  Podeślijcie więcej zdjęć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *