Historia Miłosza - Blog

Możesz pomóc – 1% to bardzo dużo!

Dziękujemy wszystkim, którzy już trzeci raz zaangażowali się w akcję „przekaż 1% na subkonto naszego syna”. Kasia i Piotrek zorganizowali sesję zdjęciową, Ola zaangażowała się w projektowanie i nadzór nad produkcją materiałów drukowanych (ulotki, plakaty, kalendarze, zakładki, bannery itp.) dotyczących wpłat 1% na subkonto Miłosza. Miejskie Centrum Informacji i Turystyki w Piekarach dołoży do nowego katalogu imprez turystycznych kalendarzyk na rok 2016 z numerem KRS. Zakładki do książek trafiły do Biblioteki Centralnej w Piekarach Śląskich oraz do Biblioteki Publicznej Miejskiej filia nr 16 w Gliwicach. Dziękujemy za rozdawanie ulotek rodzinie i znajomym, za udostępnianie materiałów dotyczących 1% w firmach, sklepach, biurach, zakładach oraz innych miejscach usługowych, przychodniach. Nie sposób wymienić wszystkich z imienia i nazwiska, lub z nazwy lecz i tak mamy nadzieję, że wiedzą, że to o nich piszemy oraz tym którzy są blisko i trzymają kciuki – dziękujemy!

To już trzeci raz, kiedy prosimy Was o przekazanie 1%. Taka pomoc wiele dla nas znaczy, ponieważ dzięki niej możemy zapewnić naszemu synowi najlepsze warunki rozwoju, dzięki czemu w przyszłości mamy nadzieję, że będzie mógł się cieszyć wszystkim co oferuje życie. Podziel się z nami tym, co i tak oddajesz Urzędowi Skarbowemu. Przekaż nam 1% swojego podatku. Masz do tego prawo.

Aby przekazać 1% swojego podatku na rzecz Miłosza Pałaszewskiego, w odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego PIT wpisz numer:

KRS: 0000186434
c
el szczegółowy: Pałaszewski Miłosz 282/P

Możesz także pobrać program do rozliczenia PIT, w którym rubryka ta zostanie wypełniona automatycznie.

Miłosz_1_2015

Możliwość komentowania Możesz pomóc – 1% to bardzo dużo! została wyłączona