Historia Miłosza - Blog

zrzutka dla Miłosza

Na co dzień jesteśmy skupieni na sobie, swoich potrzebach, swoich sprawach. Często nie zauważamy innych, ich problemów, ich ograniczeń. W dzisiejszym świecie nie wszyscy mają równe szanse. Są osoby tak jak Miłosz, które z chorobą zmagają się od urodzenia, które potrzebują wsparcia i zrozumienia. Pomagając bezinteresownie, sprawiamy że świat, w którym żyje Miłosz, staje się dla niego bardziej przyjazny. Nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką, która buduje lepszą przyszłość dla naszego dziecka. Czasami zdarza się tak, że chcemy pomóc, ale nie wiemy jak. Dlatego zdecydowaliśmy się na zorganizowaniu publicznej zrzutki dla Miłosza.

Będziemy Wam wdzięczni, jeśli pomożecie nam w zebraniu kwoty w wysokości 3 000,00 PLN, która zapewni Miłoszowi 3 miesiące terapii logopedycznej oraz 10 dniowy pobyt na intensywnej półkolonii rehabilitacyjnej, na której zajęcia z logopedą będą się odbywały codziennie.

Głównym założeniem zbiórki będzie możliwość zachowania tak ważnej ciągłości zajęć dziecka u specjalisty, które na tym etapie rozwoju są niezbędne. W dalszej pracy z Miłoszem, neurologopeda skupi się na korekcji artykulacyjnej oraz prozodycznej, treningu syntaktycznym, powiększaniu zasobu słownictwa czynnego i biernego, stwarzaniu możliwości do spontanicznych wypowiedzi. W terapii będzie wykorzystywać elementy Metody Krakowskiej, logorytmiki oraz wspierająco terapii ręki i stymulacji polisensorycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *