Historia Miłosza - Blog

dziękujemy!

Charytatywny projekt „Góry dla Miłosza” ruszył 7 sierpnia. Tego dnia uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy na dalsze leczenie i rehabilitację naszego syna. Dzisiaj suma wszystkich datków na ten cel to uwaga… aż 24 485,00 zł!

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim darczyńcom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem materialnym sprawili, że nasz charytatywny projekt odniósł sukces. Dziękujemy za każdy gest, udostępnienie naszego apelu, podzielenie się historią Miłosza w mediach społecznościowych i wasze duchowe wsparcie. Nie spodziewaliśmy się, że na swojej drodze spotkamy aż tylu życzliwych ludzi. Aż chciałoby się pojechać do każdego z 625 darczyńców i podziękować osobiście!

Jeden Komentarz

  • bogna.handzik@interia.pl

    Miłoszku, jesteś WIELKI !!! Widziałam Cię dzisiaj z Twoim tatą w „Dzień Dobry TVN”. Jestem pod wrażeniem Twoich dokonań. Spotkaliśmy Cię w sobotę 29.08. na szlaku. Wędrowałeś z Tata w stronę Grzesia. My szliśmy grupą na Rakoń. Zwróciłeś na siebie naszą uwagę , bo dzielnie maszerowałeś. Pozdrawiamy , członkowie Klubu Górskiego KARPATY z Oświęcimia. Życzymy całej rodzinie zdrowia i wytrwałości. Do zobaczenia na szlaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *