Historia Miłosza - Blog

wczoraj i dzisiaj

Ależ ten czas biegnie! W natłoku codziennych zajęć trudno znaleźć chwilę wytchnienia. Dlatego w weekend zrobiliśmy wieczór wspomnień minionych miesięcy. Jak dobrze, że robimy tyle zdjęć! Kilka z nich postanowiliśmy porównać z dzisiejszą rzeczywistością. Pierwsze zdjęcie przedstawia skarpetki, które w lutym Miłoszowi zakrywały nie tylko łydki ale i całe uda, aż po pachwiny. Nic dziwnego, ważył wtedy 2kg. Dzisiaj te same skarpetki są za małe.

IMG_6680  IMG_2726

Czytanie bajek to też dzisiaj zupełnie inna bajka. Miłosz żywo reaguje na czytany tekst, nierzadko naśladuje lub próbuje naśladować słyszane dźwięki.

IMG_6572  IMG_2722

T-shirt, który w lutym wyglądał jak rzymska toga skrzętnie zakrywająca nawet kostki, dzisiaj również jest za mały. W lutym Miłosz mierzył 35 cm, a dzisiaj 80 cm!

IMG_6871  IMG_2752 

4 komentarze

 • ola

  Świetny pomysł na zdjęcia! Proponuję robić podobne zdjęcie za rok..i za rok… i za rok….
  Ale….pamiętajcie – kiedyś musicie sięgnąć po nową bajkę…..!

  • Justyna Palaszewska

   Bajka ta ma dla nas szczególne znaczenie. Kiedy Miłoszek był jeszcze w brzuszku to już tata czytał właśnie tą konkretną książeczkę, potem słyszał ją jak był w inkubatorze i teraz jak jest w domu…

 • Kasia&Grzesiu

  Wspaniale jest widzieć taką różnicę. Oby Wasz przyszły roczniak (bo to już niebawem pierwsze urodzinki) rósł w zdrowiu 🙂
  Pozdrawiamy