Historia Miłosza - Blog

zdrowa mama

Jako mama odnoszę wrażenie, że moje potrzeby zeszły na dalszy plan – od urodzenia liczy się tylko Miłosz. Jednak dzisiaj już wiem, że nie mogę zapomnieć o sobie, moje zdrowie i dobra forma są tak samo ważne i potrzebne zarówno mi, jak i mojemu dziecku. Te pierwsze miesiące tego roku mocno dały mi w kość.

Dobiega końca mój tydzień zdrowia. Obserwując siebie, zdecydowałam się i wykonałam kilka badań. Brakowało mi czasu na wizytę u lekarza, a przecież jeśli zachoruję, stracę go dużo więcej. Zapisałam się więc na kontrolę i oddałam problem w ręce fachowca. Ciało wysyłało sygnały, że w moim organizmie dzieje się coś niedobrego, teraz nie mogłam tego przeoczyć i zignorować. Moje podwyższone OB może mieć wiele przyczyn, zwykle jednak świadczy o toczącym się w organizmie stanie zapalnym. W moim przypadku wysoki poziom OB będzie towarzyszył przewlekłym infekcjom, które zostały zwyczajne przechodzone. Potrzebuje czasu aby mój organizm odnalazł równowagę.

Jak dbać o siebie każdego dnia, żeby cieszyć się dobrym zdrowiem, samopoczuciem, a na dodatek dobrze wyglądać? O zdrowych nawykach powinnyśmy pamiętać nie tylko od święta albo wtedy, gdy ciało daje znać, że coś jest nie tak!

Jeden Komentarz

  • ola

    Myślę, że to ważny post. Ważny nie tylko dla Was, czy dla innych mam, ważny dla wszystkich. Dzisiejsze życie jest jednym wielkim pędem ku lepszemu życiu i zwyczajnie brakuje czasu na dbanie o siebie. Tak więc…. tez postaram się za siebie zabrać:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *