Historia Miłosza - Blog,  Terapia

terapia SI w domu

Miłosz codziennie w domu w ramach terapii SI huśta się. W domu ma trzy różne sprzęty: tradycyjną huśtawkę, platformę SVÄVA oraz siedzisko wiszące EKORRE. Bujanie rozwija u Miłosza zmysł równowagi i zdolności ruchowe. Oprócz terapii zapewnia też dobre samopoczucie i relaks.

Najgorzej w tym rankingu wypada EKORRE, uwielbia tradycyjną huśtawkę oraz platformę. SVÄVA wymagała ulepszenia. Sam produkt jest godny polecenia, nie zajmuje dużo miejsca, a mocowania do sufitu są uniwersalne, można je wykorzystać również do podwieszenia siedziska. Dziadek szybko uporał się z ich montażem.

IMG_9397

Platforma jest podwieszona na trzech szerokich taśmach.

svava-hustawka-czarny__73794_PE190566_S4
Do dwóch z nich zostały doszyte uchwyty do trzymania się podczas bujania w pozycji siedzącej lub stojącej (na dwóch różnych wysokościach). Babci przyszycie takich uchwytów nie zajęło dużo czasu, a po wypróbowaniu nowej, lepszej wersji platformy SVÄVA tata Miłosza stwierdził, że zabrakło w tym produkcie tak ważnego elementu. Teraz bujanie z możliwością trzymania się uchwytów jest wygodniejsze dla małych rączek syna. Już nie musi obejmować sztywnej taśmy ręką, co było utrudnionym zadaniem.

IMG_0974  IMG_0976

Efekty codziennej pracy są widoczne, dlatego polecam wszystkim rodzicom zakup platformy dla swojego dziecka. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego niemal wszystkie dzieci lubią się huśtać? Niewątpliwie chodzi o niezwykłą moc tego ruchu. To taki rodzaj ruchu (kołysania), który towarzyszy dziecku już od pierwszych chwil i jest potrzebny do jego prawidłowego rozwoju

Jeden Komentarz

  • ola

    Może warto napisać do tej firmy i pokazać im ulepszenia ich produktu. Może nie zdają sobie sprawy z tej „wady”. Mali użytkownicy mieliby już łatwiej…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *