Historia Miłosza - Blog

wakacje nad morzem

IMG_2219

Szeroka, piaszczysta plaża, szum morza, mewy spacerujące przy brzegu. Nie mogłam sobie lepiej wyobrazić niezwykłej scenerii spędzenia wspólnych wakacji z moją rodziną. Dźwirzyno przywitało nas piękną letnią pogodą. Nadmorski krajobraz, przestrzeń, ciemniejący błękit wielkiej wody zachwycił mnie.

Miłosz już dawno temu nauczył mnie cieszyć się z małych rzeczy. Dzięki niemu nie zatraciłam naturalnej dla dzieci zdolność zachwytu i dziwienia się światem. Miłosz pierwszy raz moczy nogi w Bałtyku, zamiast uciekać i marudzić, cieszy się i nie chce wychodzić z lodowatej wody. To dobra lekcja doceniania małych rzeczy i szczerego optymizmu. Dla mnie niezwykle wzruszający widok. Jestem tu pierwszy raz, mój syn też. Zaczyna się nasza niezwykła wakacyjna przygoda z morzem w tle.

IMG_2058  IMG_2047

2 komentarze

 • MamA

  Czekałam na ten post. Cieszę się, że doczekaliście się wspólnych wakacji i w końcu możecie w pełni cieszyć się sobą i wypoczywać w tak urokliwym miejscu. Życzę Wam wielu wspaniałych doznań. PS. Piękne zdjęcia! Pozdrawiam.

 • ola

  Ale pięknie! Uwielbiam nasze morze! Cieszę się, że tam jesteście! Życzę udanego wypoczynku!
  Wiem, że zdecydowanie bardziej jesteście „ludźmi gór”, ale mam nadzieję, że zobaczycie tam „to coś”, co w naszym morzu podoba mi się najbardziej-CISZA….nie, co ja piszę- głośny szum morza!
  Wiatr, zapach….piasek. Polecam spacer przy zachodzie słońca! Polecam wykopanie dziury w piasku by dobić się potem do wody! Polecam puszczanie latawca! Polecam zbieranie muszelek! Polecam robienie śladów na mokrym piasku albo uciekanie przed falami….
  Bawcie się dobrze!!!
  Podeślijcie więcej zdjęć!