Historia Miłosza - Blog

szkoła z klasą

Zanim będziemy szukać odpowiedzi na zadane pytania dotyczące wyboru szkoły, nauczyciela, zajęć pozalekcyjnych skupiamy się na tym, aby zapewnić swojemu dziecku bezpieczny, nowoczesny, atrakcyjny i skuteczny system nauczania w domu, a tym samym dobry start, który jest niezwykle ważny. Dla Miłosza zaczął się on już od momentu wyjścia ze szpitala. W domu kształtowany jest odpowiedni stosunek do nauki, jego pozytywne nastawienie i motywacja do uczenia się.

Czy za kilka lat kupimy tytę dla pierwszaka, czy będziemy przeżywać jak inni rodzice początek roku szkolnego w szkole podstawowej? Czy syn będzie gotowy do podjęcia obowiązku szkolnego? Co dla innych rodziców jest oczywiste, dla nas wciąż niestety nie.

IMG_4793

IMG_4799

 

Jeden Komentarz

  • Jagoda

    Życzę Wam z całego serca, żebyście poczuli na własnej skórze ten stres (ogromny!), dumę i radość z pierwszego dnia w przedszkolu. My już mamy to za sobą. Dokładnie rok temu był płacz po obu stronach zamkniętych drzwi, a wczoraj, po wakacjach, moja córka rzuciła się w ramiona swojej pani z uśmiechem na twarzy 🙂 Życzę Miłoszkowi i Wam na przyszłość wielkiej i wspaniałej przygody w przedszkolu i szkole.