Historia Miłosza - Blog,  Terapia

oko w oko z foką

Podczas rodzinnych wakacji z dziećmi nad morzem zdecydowanie warto odwiedzić Rekreacyjno – Edukacyjny Sea Park w Sarbsku. Sea Park jako pierwszy taki komercyjny obiekt w kraju prezentuje karmienie fok i ich trening medyczny, dzięki temu możemy zaobserwować te piękne zwierzęta z bliska. Wizyta w parku dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń, odkryła tajemnice podwodnego świata, zapewniła unikalne atrakcje, które pozostaną w pamięci na długie lata.

IMG_0887  IMG_0899  IMG_0911  IMG_0971 IMG_0986  IMG_1001

IMG_1020

W pobliżu Sea Park, w miejscowości Sasino znajduje się jedna z najpiękniejszych latarni morskich – Stilo. Aby dotrzeć na szczyt barwnej latarni pokonujemy długie i kręte schody. Na tarasie podziwialiśmy otaczający nas krajobraz. A było co oglądać! Nieograniczona przestrzeń pokryta nadmorskim lasem, białe wydmy i oczywiście morze. Wstęp na latarnię mają tylko dzieci powyżej czwartego roku życia, dlatego w dniu dzisiejszym mój stał się czterolatkiem. Nie mogłam mu odmówić widoku ze szczytu tego wspaniałego obiektu.

Popołudniu niebo się zachmurzyło i zaczął padał deszcz. Jednak nawet wtedy Bałtyk mnie zachwycił. Było zimno i bardzo wietrzne ale nie mogłam oderwać wzroku od bajecznych chmur i ogromnych fal. Moglibyśmy siedzieć i siedzieć gdyby nie marudzenie Miłosza, który zdecydowanie nie podzielał naszego entuzjazmu.

IMG_1056  IMG_1051 IMG_1061  IMG_1062

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *