Historia Miłosza - Blog

radio eM

Za nami bardzo ekscytujący dzień. Udzieliliśmy wywiadu do Radia eM! Muszę przyznać, że trema była duża, na szczęście miałam obok siebie tatę Miłosza, który widząc, co się dzieje, złapał mnie za rękę. Ten gest sprawił, że poczułam się silna, a jednocześnie przypomniał o tym co ważne, razem założyliśmy rodzinę na solidnych fundamentach.

Pani redaktor była niezwykle sympatyczna i rozmawiało nam się dobrze, choć zawsze w takich momentach brakuje odpowiednich słów i obawiam się, że będzie to słychać. Trudno opowiedzieć w kilku słowach historię Miłosza, ale mam nadzieję, że choć trochę pozwoli poznać nas jako rodzinę.

Na niedzielny rodzinny podwieczorek zapraszamy do naszego domu. Początek o 16.00 w radiu eM.

„Żyją jak zwykła rodzina, chociaż musieli się mocno przeorganizować po narodzinach Miłosza. Jego stan zdrowia wymagał stałej opieki i rehabilitacji któregoś z rodziców. Padło, po dyskusjach i naradzie rodzinnej na Mariusza, męża Justyny a mamy Miłosza. To Mariusz od 4 lat dzielnie wspiera swojego syna i walczy każdego dnia o lepszą przyszłość dziecka. Kiedy Miłosz się urodził nikt nie dawał mu wielkich szans w życiu. A tymczasem dzięki wsparciu dobrych ludzi i ciągłej pracy Miłosz osiągnął bardzo wiele, łącznie ze zdobywaniem szczytów górskich. Miłosz Pałaszewski nadal nas potrzebuje. Może to właśnie jemu chcesz pomóc? Posłuchaj historii tej rodziny w niedzielę o 16.00. Zapraszam na Rodzinny Podwieczorek Katarzyna Podsiadło.”

Radio eM 107,6 Fm

Możliwość komentowania radio eM została wyłączona